Інфо поліції

Понад 120 осіб допитали у справі про напад на активіста Михайлика

У кримінальному провадженні про замах на політичного активіста Олега Михайлика було допитано більше 120 осіб і призначено 20 експертиз, інформує 1NEWS з посиланням на відділ комунікації поліції Одеської області.

“Було відзначено, що в рамках розслідування поліцейськими було вилучено 218 відеокамер, на яких зафіксовано понад 400 годин відеозапису. Протягом декількох днів відео у цілодобовому режимі переглядала спеціально створена група з числа працівників управління кримінального аналізу ГУНП. Крім того, в ході слідства поліцейськими було призначено 20 експертиз та допитано більше 120 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, за ініціативою грузинської сторони перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін зустрівся з консулом Грузії Торніке Берекашвілі.

“Під час зустрічі обговорювалося питання утримання одного з підозрюваних у цій резонансній справі. На прохання консула звернути увагу на стан здоров’я їхнього співвітчизника, перший заступник Голови Нацполіції пообіцяв, що усі необхідні медичні обстеження будуть проведені. Разом з тим, він наголосив, що затриманий – зловмисник, який підозрюється у скоєнні двох тяжких злочинів, та який, нелегально перебуваючи на території України, за допомогою підроблених документів про українське громадянство оформив інвалідність внаслідок ДТП та отримував допомогу від нашої держави”, – зазначили у ГУНП.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close