Інфо поліції

Поліція затримала киянок, які за допомогою фіктивних підприємств «допомагали» іноземцям знайти роботу

Кінцевою метою такої схеми було подальше набуття іноземцями українського громадянства

Під час відпрацювання оперативної інформації співробітники управління міграційної поліції столичного главку спільно зі слідчими Печерського управління поліції та під процесуальним керівництвом Печерської окружної прокуратури міста Києва викрили та затримали двох жінок, які за допомогою фіктивних підприємств «допомагали» іноземцям працевлаштуватись.

Правопорушницями виявились 41-річна та 58-річна власниці фіктивних підприємств, – інформує 1NEWS.

Як розповів начальник управління міграційної поліції ГУНП у місті Києві Денис Дем’янюк, у помешканні, приміщеннях фіктивних підприємств та автомобілях фігуранток слідчі та оперативники спільно зі спецпризначенцями провели вісім невідкладних обшуків.

«У результаті слідчих дій ми вилучили мобільні телефони, комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, що містили документи з ознаками підробки. Окрім цього, виявили медичні штампи, печатки, документи на іноземців, виписки по банківських рахунках та гроші у національній та іноземних валютах, а саме 23600 гривень, 410 доларів США та 210 євро. Спільниць затримали під час зустрічі з іноземцем, який потрапив в Україну за допомогою підроблених документів на працевлаштування. За таку послугу правопорушниці отримали від нього винагороду у розмірі 1400 доларів США. Кінцевою метою такої схеми було подальше набуття іноземцями українського громадянства», – зазначив Дем’янюк.

Джерело: Нацполіція

Back to top button