Інфо поліції

Поліція затримала банду нападників на будинки, АЗС та магазини

Майже в кожному випадку застосовували фізичне насильство до потерпілих та погрожували вогнепальною зброєю

Поліцейські встановили та затримали чотирьох учасників злочинного угрупування, які впродовж 2016-2017 років вчиняли розбійні напади на підприємства та людей. Зловмисники діяли на території Київської, Житомирської, Кіровоградської областей та в місті Одеса.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Розбійники нападали на приватні будинки, АЗС та магазини. Майже в кожному випадку застосовували фізичне насильство до потерпілих та погрожували вогнепальною зброєю.

Поліцейські встановили, що до складу банди увійшло п’ятеро чоловіків віком від 30 до 35 років. Організатором став 35-річний раніше судимий одесит. Серед інших учасників – двоє раніше судимих мешканців Київщини та Одещини, а також ще один 30-річний мешканець Одещини. Також у складі банди діяв 35-річний мешканець Рівного – колишній працівник ОВС, якого було звільнено за невідповідність.

Під час чергового розбійного нападу на фермера у Черкаській області один із нападників, 30-річний мешканець Одещини, загинув при затриманні. На розшук інших учасників банди були задіяні всі підрозділи поліції. Організатора оголосили у державний розшук. За три місяці він був затриманий, як і всі його поплічники.

Після затримання всіх учасників озброєної банди поліція провела санкціоновані обшуки. Під час їх проведення виявлено та вилучено вогнепальну зброю і боєприпаси.

Отримані від злочинної діяльності гроші нападники частково вкладали у нерухомість. Наразі на неї накладено арешт.

Головне слідче управління Національної поліції України закінчило досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні. Обвинувальний акт скеровано до суду. Затриманим розбійникам інкримінують бандитизм, десять розбійних нападів. Крім того, доведено причетність нападників до двох кваліфікованих крадіжок майна, поєднаних з проникненням в житло. Також їм інкримінують два факти незаконного заволодіння транспортними засобами, два факти незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, а також два факти незаконного зберігання наркотичних засобів. Завдана в результаті їх злочинних дій матеріальна шкода громадянам становить понад 10 мільйонів гривень.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close