Інфо поліції

Поліція затримала 26 учасників масової бійки під час футбольного матчу в Черкасах

Поліція затримала 26 учасників масової бійки під час футбольного матчу в Черкасах у суботу. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

Зокрема, згідно з повідомленням, під час футбольного матчу, який проходив на стадіоні в Черкасах, група осіб почала вчиняти протиправні дії. “На неодноразові зауваження адміністрації стадіону, стюардів та глядачів молодики не реагували, натомість продовжували палити фаєри, кидати їх на газон та під час матчу вийшли на футбольне поле”, – йдеться в повідомленні.

Також на зауваження поліцейських, які намагалися їх заспокоїти, молодики відреагували агресивно та почали застосовувати фізичну силу. Враховуючи, що на стадіоні перебувала значна кількість вболівальників, зокрема жінки та малолітні діти, які могли постраждати від протиправних дій осіб, було прийнято рішення про їх затримання, зазначили в поліції.

“Загалом затримано 26 осіб. Поліцейські доставили правопорушників до Черкаського відділу поліції, опитали та відпустили”, – поінформували в поліції і додали, що під час затримання хуліганів тілесні ушкодження отримали 17 правоохоронців. Крім того, кілька молодиків завдали тілесні ушкодження одному з глядачів, який також намагався їх заспокоїти.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close