Інфо поліції

Поліція: у червні через недогляд батьків потонули 12 дітей

За червень 2018 року в Україні у водоймах потонули 12 дітей через відсутність належного контролю з боку батьків. Про це повідомив заступник голови Національної поліції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевича, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Лише за перший літній місяць через відсутність належного контролю з боку дорослих у водоймах потонули 12 дітей. Також маємо п’ять випадків падіння дітей з вікон багатоповерхівок, чотири з яких – летальні. Тому ювенальним поліцейським необхідно посилити роз’яснювальну роботу не тільки серед дітей, а й серед дорослих”, – сказав він.

Він також додав, що лише за червень надійшло 803 звернення про зникнення дітей, з них 789 – розшукали. За невиконання обов’язків з виховання дітей до адміністративної відповідальності притягнуто вже понад півтори тисячі батьків.

Фацевич наголосив на необхідності посилення профілактичної роботи з дітьми, у тому числі з урахуванням того, що майже 550 тис. дітей планують відпочити літом в 704 оздоровчих установах.

Останні новини

Back to top button