Інфо поліції

Поліція почала перевіряти дотримання карантину на вокзалах та в поїздах

У перший день посиленого карантину в Києві представники АТ “Укрзалізниця” спільно з Національною поліцією провели спеціальні рейди, щоб перевірити дотримання пасажирами карантинних вимог на вокзалах та в поїздах, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

Зазначається, що під час рейдів було проінспектовано поїзди №142 Бахмут-Львів, Інтерсіті+ №724 Київ-Харків, а також експрес №831 Бориспіль-Київ. Правоохоронці обмежилися складанням лише одного протоколу про адміністративне порушення для пасажира на вокзалі, який відмовлявся від носіння маски, але попередили понад 20 пасажирів у вагонах, маски яких були вдягнені неправильно.

Укрзалізниця зауважує, що контроль за дотриманням маскового режиму буде посилено, як і інформування пасажирів про небезпеку Covid-19 на табло та екранах вокзалів, аудіо сповіщеннями та масштабною кампанією у вагонах.

«У столиці посилюються карантинні обмеження, але залізниця як частина критичної інфраструктури країни продовжує працювати, щоб усі, кому це абсолютно необхідно, могли безпечно доїхати до пункту призначення. При цьому наша толерантність до порушення карантинних норм у потягах – нульова. Якщо ви бачите такі порушення, без зволікань звертайтесь на гарячу лінію 0-800-50-3222. Ми здатні уникнути повної зупинки залізничного руху тільки зробивши потяги зразковою територією безпеки», – розповів в.о. члена правління, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

У компанії планують продовжити практику перевірочних рейдів поїздами та електричками із залученням Нацполіції та звертаються до пасажирів із закликом не нехтувати правилами безпечних подорожей під час карантину.

 

 

Back to top button