Інфо поліції

Поліція оголосила про підозру двом учасникам злочинного угрупування “Самооборона Криму”

Двом чоловікам, які брали участь в облозі українських військових об’єктів під час анексії Криму у 2014 році оголошено про підозру. Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Співробітники слідчого відділу поліції Криму здійснюють розслідування всіх фактів протиправних дій, вчинених на території півострова учасниками незаконних збройних формувань.

У ході слідства правоохоронці здобули достатньо доказів причетності 49-річного чоловіка до участі у злочинному угрупованні “Самооборона Криму”.

Поліцейські встановили, що у лютому 2014 року він брав активну участь у захопленні будівлі ВР АР Крим, а відтак – чинив дії, спрямовані на зміну меж території України. Крім того, він брав участь в облозі військової частини А-2398 півострова та її захопленні.

Другий бойовик, як зазначається, також учасник так званої “самооборони Криму”, окрім вчинення дій, спрямованих на зміну меж території України, брав участь в облозі Штабу ВМС України у місті Севастополі упродовж березня 2014 року. У тому ж місті бойовик брав участь у захопленні військової частини А-1668.

У поліції підкреслюють, що слідством здобуто достатньо доказів причетності  чоловіків до вчинення вказаних злочинів. Відтак бойовикам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань ) та ч. 3 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close