Інфо поліції

Поліція назвала офіційну причину смерті брата загиблого мера Кривого Рогу

Згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи смерть брата загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова Андрія настала внаслідок токсичної дії спиртів, випадкового отруєння алкоголем. Про це 1News повідомила прес-служба Національної поліції.

Зазначається, що тіло загиблого виявив знайомий, який приїхав його провідати. Напередодні потерпілий скаржився на проблеми зі здоров’ям.

18 жовтня до поліціі надійшло повідомлення про смерть чоловіка 1977 року народження в одній із квартир у Центрально-Міському районі м. Кривий Ріг. За попередньою інформацією, видимих ознак насильницької смерті на тілі загиблого немає.

Заявник повідомив, що загиблий вранці зателефонував йому та попросив привезти води, оскільки з учорашнього дня почувався погано. Знайомий заїхав до нього та запропонував звернутися до лікаря, а коли приїхав наступного разу – чоловік вже був мертвий.

Дана подія зареєстрована у порядку, передбаченим чинним законодавством. Наразі всі обставини з’ясовуються.

Нагадаємо, 18 жовтня стало відомо, що в Кривому Розі виявили мертвим 46-річного Андрія Павлова у його квартирі. Він був молодшим братом загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, про смерть якого стало відомо 15 серпня.

Слідчі виявили на тілі загиблого мера одне поранення з карабіна «Сайга». Вилучену на місці події зброю направлено на комплексну експертизу.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що попередньо слідство говорить про самогубство мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.

Back to top button