Інфо поліції

Поліція Дніпра розкрила резонансне вбивство минулих років

У 2016 році невістка задушила та розчленувала свекруху

У травні 2017 року в озері Курячому було виявлено понівечене тіло невідомої жінки. Щоб встановити особу померлої співробітники поліції м. Дніпра провели безліч слідчих заходів та експертиз, опитали десятки жителів найближчих вулиць.

Про це розповідає 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Завдяки наполегливій роботі поліцейських на початку квітня 2018 року особу померлої вдалося встановити. Нею виявилася 65-річна місцева жителька. Всі обставини, які з’ясували поліцейські в ході розслідування, дали їм можливість встановити підозрювану у вбивстві. Зібрані під час слідчих дій докази, вказували на те, що до злочину може бути причетна невістка вбитої.

В ході слідчого експерименту поліцейські відтворили картину подій, які відбувалися в жовтні 2016 року. Саме тоді 34-річна невістка мотузкою задушила матір чоловіка. З метою уникнення відповідальності знищила сліди злочину та позбавилась тіла. Сусідам та чоловіку сказала, що свекруха кудись поїхала. Саме тому до поліції про зникнення жінки ніхто не повідомив.

3 квітня зловмисницю затримали, а наступного дня їй вручили повідомлення про підозру у скоєнні умисного вбивства. Жінці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі, що передбачено ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Back to top button