Інфо поліції

Поліцейських також змусять вітатись: “Слава Україні”

Рішення прийняте 6 вересня на засіданні Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

У МВС планують внести правки до законопроекту “Про внесення змін у деякі закони України з питань проходження військової служби”, щоб за поліцейськими було закріплено вітання “Слава Україні!”.

 

Рішення прийняте 6 вересня на засіданні Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, інформує 1NEWS.

“Слава Україні! Героям слава!” – це привітання використовували під час Революції гідності. Ще раніше ним послуговувалися справжні патріоти своєї Батьківщини – герої УПА та ОУН. Це слова з сакральним змістом, якими нарешті мають вітати всіх захисників України та борців за її незалежність”, – сказав заступник глави МВС Вадим Троян.

У МВС нагадали, що у Верховній Раді зареєстрований законопроект № 7549 від 5 лютого “Про внесення змін у деякі закони України з питань проходження військової служби”, яким пропонується, серед іншого, законодавчо закріпити в Статуті внутрішньої служби ЗСУ привітання “Слава Україні!” і відповідь – “Героям слава”. Статут поширюється на Державну прикордонну службу, Національну гвардію, СБУ та інші військові формування, створені відповідно до законів України.

Джерело: прес-служба МВС.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close