Інфо поліції

Поліцейські на дорогах крали пальне з автомобілів далекобійників

Поцуплене збували водіям, а дохід ділили між собою

Далекобійники, які зупинялися на ніч на узбіччі доріг «Ульянівка-Миколаїв», «Київ-Одеса» у Миколаївській, Кіровоградській та Одеській областях почали звертатися до поліції із заявами про крадіжки пального з їхніх автомобілів.

Під час перевірки інформації з’ясувалося, що до злочинної діяльності причетні співробітники правоохоронних органів, – повідомляє 1NEWS.

Поцуплене збували водіям, а дохід ділили між собою. Організатором групи виявився співробітник поліції, а серед його поплічників – колишні міліціонери. Зловмисників затримали завдяки спільним діям внутрішньої безпеки НПУ, ГУНП Миколаївщини, слідчих ДБР та прокуратури.

За підтримки керівництва поліції Миколаївській області, було встановлено організатора злочинної групи – 29-річний працівник Первомайського відділу миколаївської поліції. Двоє з трьох його спільників  – колишні співробітники міліції.

Дизельне паливо, яке злодії зливали з вантажівок, згодом збували водіям на трасах за ціною нижче ринкової, а прибуток ділили між собою. Встанолено причетність групи до 10 злочинних епізодів.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close