Інфо поліції

Подробиці бунту “торнадівців” у Лук’янівському СІЗО

Проти «торнадівців», які влаштували бунт у Лук’янівському слідчому ізоляторі, порушено кримінальне провадження за статтею 348 (зазіхання на життя правоохоронців) Кримінального кодексу України, інформує 1NEWS з посиланням на прес-секретаря заступника міністра юстиції Юрій Маслак. 

«Буде інкриміновано ст.348 Кримінального кодексу України – зазіхання на життя правоохоронців. Санкція статті передбачає від 9 до 15 років позбавлення волі», – зазначив  речник.

Як він поінформував, надійшла інформація про те, що «торнадівці» вимагають гроші від осіб, які утримуються поряд, і погрожують їм».

«З цієї причини були вчинені обшуки. Також була інформація про те, що вони («торнадівці» – ред.) готуються до масових заворушень і підбурюють інших осіб», –  пояснив Маслак.

За його словами, «торнадівці» чинили спротив працівникам СІЗО, котрі зайшли в камери для проведення обшуків.

«Власне, в рамках кримінальних дій були сьогодні проведені обшуки. Наші працівники разом з працівниками військової прокуратури , СБУ та «Альфи» прийшли до камер «торнадівців»,  і ті вчинили супротив: були використані саморобні зрив-пакети, які вони зробили, а також вони мали холодну зброю», –  повідомив прес-секретар заступника міністра.

Як розповів речник в ефірі телеканалу “112 Україна”, про наявність у екс-торнадівців холодної зброї свідчить відео, яке виклали в інтернет вони самі. “Є прямий ефір, який вели “торнадівці”. І вони стояли з ножами і сокирою, де вони домовлялись, що повинні убити наших працівників. Це прямий стрім, – він уже є в доступі. Фотографії та відео будуть викладені на сайті Генпрокуратури”, – сказав Маслак.

Він  додав, що один із саморобних вибухових пакетів був активований, внаслідок чого отримав травми один працівник СІЗО.

Маслак зазначив, що для стабілізації ситуації трьох осіб було вивезено із СІЗО до установ  відбування покарань на території Київської області, інші четверо «торнадівців» поміщені в карцер.

Також він повідомив, що “торнадівці” облили бензином одного з правоохоронців і погрожували його підпалити.

“У них був бензин із собою. Одного з працівників було облито пальним, і були погрози підпалити. Тому ми відкрили камеру. Ніхто із “торнадівців” не постраждав”, – розповів прес-секретар заступника міністра юстиції.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close