Інфо поліції

Податківці вилучили 16,5 тисяч літрів алкогольного фальсифікату у фігуранта кримінального провадження

Головне управління Державної фіскальної служби у Київський області виявило та вилучило 16 480 літрів незаконно виготовленої спиртовмісної рідини на підприємстві, яке зареєстроване на території Київської області та яке займається незаконним виготовленням та збутом алкогольних напоїв. Про це 1News повідомила прес-служба відомства.

Як зазначається, продукція вилучена на підприємстві, відносно службових осіб якого вже здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 204 КК України.

Розслідування проводить слідче управлінням ФР ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Відомство зазначає, що не дивлячись на те, що директору згаданого підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 204 КК України, підприємство продовжує займатися незаконним виготовленням алкогольної продукції.

В рамках зазначеного кримінального провадження, з метою відшукання та вилучення ТМЦ за адресою розташування складського приміщення такого підприємства на підставі ухвали слідчого судді проведено обшук.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close