Інфо поліції

Під Києвом затримали колишнього працівника МВС, який катався в авто на номерах “ДНР”

Служба безпеки затримала колишнього працівника МВС, який пересувався Києвом на автомобілі Peugeout-301 з номерними знаками “ДНР”. Про це повідомляється на сторінці СБУ у Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“27 вересня у мережі інтернет з’явилося повідомлення про пересування містом Київ автомобіля “Пежо-301” із номерними знаками так званої “ДНР”. Завдяки вжитим оперативним заходам контррозвідники СБУ менше ніж за добу встановили місце перебування автотранспортного засобу, затримали особу, яка керувала авто”, – сказано у повідомленні.

Затриманий виявився громадянином України та колишнім працівником МВС, який нині працював у одній зі страхових фірм.

Після затримання у нього вилучили реєстраційні номери “ДНР” та документи на транспортний засіб.

За словами затриманого, автомобіль з 2014 року перебував у розшуку за лінією Інтерполу, у зв’язку з чим був затриманий у Росії поліцією та у подальшому переданий йому як представникові страхової фірми.

Перетинаючи кордон, він зняв знаки “ДНР”, але при в’їзді до Києва знову їх встановив.

“За його словами, “для забезпечення відповідності реєстраційних автомобільних номерів пакету документів на вказану машину, виданих російськими представниками Інтерполу, на випадок зупинки транспортного засобу для перевірки працівниками поліції України”, – зазначили в СБУ.

Останні новини

Back to top button