Інфо поліції

Під Києвом викрили елітний бордель, який обслуговував лише іноземців

У Київській області було ліквідовано черговий притон, який надавав інтимні послуги, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Національної поліції в Київській області.

У п’ятницю, 13 жовтня, правоохоронці Київської області провели операцію по ліквідації секс-притону. У повій, які надавали свої послуги, була дуже вузька спеціалізація – еротичні послуги виключно для іноземців.

Начальник управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Андрій Ткач, повідомив, що оперативники провели успішну спецоперацію з ліквідації злочинної групи, організаторами якої було 5 осіб.

Основною «родзинкою» цього борделю було спілкування виключно з іноземними громадянами. Організатор злочинного угруповання, 28-річний житель Київської області, підбирав дівчат для роботи орієнтуючись не тільки на привабливу зовнішність, але і на вільне володіння іноземними мовами.

Крім того, він особисто інспектував подібні послуги у своїх «конкурентів». До складу борделю входило 2 диспетчера та 20 дівчат. Вартість послуг коливалися від 1600 гривень до 4000 гривень за годину.

Правоохоронці провели ще 10 санкціонованих обшуків за місцем проживання організаторів борделю і за адресами притонів. Були вилучені гроші, банківські картки, рекламні візитки, наркотичні речовини, зброя, боєприпаси і записи з розрахунками клієнтів і дівчат.

Злочинці затримані за ст. 208 КПК України та поміщені в ізолятор тимчасового утримання. Вони чекають на засідання суду, який вирішить питання про запобіжний захід.

Порушено кримінальне провадження за ст. 302, частина 2 (Створення або утримання місць розпусти і звідництва), а також за ст. 303, частина 2 (Сутенерство або втягнення осіб у заняття проституцією).
 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close