Інфо поліції

Під час масової бійки в столичному парку постраждали два представники охорони

У столичному Парку Перемоги сталася масова бійка між двома нетверезими компаніями молодих людей, повідомляє 1NEWS з посиланням на Телеграм-канал “муніципальної охорони Києва”.

Коли їх намагалися розняти представники “муніципальної охорони Києва”, молодики кинулися на них.

Повідомляється, що в бійці брали участь дві компанії з 8 осіб. Наряд “муніципалів” вирішив припинити конфлікт і почали розбороняти б’ються. У підсумку нетверезі хулігани напали на охорону. Бійка сталася ввечері 8 вересня.

До місця події прибула поліція. Затримано двох чоловіків, які брали участь у бійці. Зазначається, що для охоронців сутичка залишила наслідки. Одному з “муніципалів” зламали руку, а інший отримав струс мозку.На момент приїзду поліції, крім двох затриманих, всі інші хулігани розбіглися.

“Замість припинення бійки, хтось із них крикнув” Бий охорону!”І натовп кинувся з кулаками вже на койотів, забувши про попередній конфлікт.В результаті двоє нападників затримані на місці, передано поліції. Решта пустилися хто куди. Перелом руки в одного з охоронців, струс мозку в іншого. Негідники будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Ми простежимо”, – йдеться в повідомленні”муніципальної охорони Києва”.

У треді один з користувачів написав, що в бійці брали участь молоді люди, які проживають в гуртожитку туристичного коледжу. За словами автора поста, вони часто бешкетують.

“Ні, вони всі після 9 класу і живуть в гуртожитку туристичного коледжу….Щовечора під вікнами триповерховий мат, гульня і пісні до ранку…Задовбали…Шприц…Вони навіть в карантин примудрилися диско влаштовувати”,- пише читач Телеграм-каналу.

 

 

 

 

Back to top button