Інфо поліції

Під час катання на санчатах загинув житель Дніпра

У Дніпрі  стався нещасний випадок у парку «Зелений Гай». 45-річний чоловік урізався в дерево під час катання на санчатах зі своєю донькою. Він загинув на місці, повідомляє 1news з посиланням на «Інформатор».

Директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко на пресконференції розповів, що виклик із парку «Зелений Гай» у «швидку» надійшов ввечері 3 січня.

«Бригади доїхали за 10 хвилин. Було складно з тим, щоб дістатися до потерпілого, оскільки гірки обмерзлі. До моменту приїзду медиків чоловік був у стані клінічної смерті. Він ударився об дерево спиною під час спуску з гірки на пластиковій дошці разом з донькою. Дві бригади проводили реанімаційні заходи протягом 30 хвилин, але потерпілого врятувати не вдалося. Медики констатували біологічну смерть», – розповів Шевченко.

Директор КП «Міська інфраструктура» Олексій Тесля наголосив, що гірки у парку «Зелений Гай» не призначені для катання.

«Це просто схили балки. Про небезпеку катання попереджають таблички. Але, на жаль, люди не звертають уваги на небезпеку і щороку тут трапляються якісь інциденти», – заявив Тесля.

 

 

 

 

Back to top button