Інфо поліції

Пенсіонеру, який погрожував підірвати квартиру батьків Зеленського, присудили умовний термін

Дзержинський районний суд Кривого Рогу Дніпропетровської області засудив чоловіка, який погрожував підірвати квартиру батьків Президента України Володимира Зеленського до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

“Затвердити угоду про визнання винуватості від 23.03.2021 року у даному кримінальному провадженні між обвинуваченим та прокурором Ганським В.В. Визнати (пенсіонера – ред.) винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.259 КК України та призначити визначене угодою покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки”, – йдеться в ухвалі суду.

Також суд ухвалив на підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком у 2 (два) роки, якщо він протягом вказаного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Окрім того, суд вирішив стягнути з засудженого на користь держави судові витрати, пов’язані з залученням експерта для проведення судових експертиз у сумі 3922 грн. 80 коп.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button