Інфо поліції

Оперуповноваженого СБУ затримали на хабарі за незаконне переміщення російських рублів

Крім того, досліджуються обставини вчинення кримінального правопорушення у складі організованої групи, діяльність якої спрямована на фінансове та матеріальне забезпечення терористичної організації

За процесуального керівництва військової прокуратури об’єднаних сил викрито старшого оперуповноваженого одного із Управлінь СБУ та цивільну особу під час намагання надати неправомірну вигоду військовослужбовцю.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, працівник СБУ разом із співучасником надавали неправомірну вигоду військовослужбовцям Збройних Сил України, які виконують завдання безпосередньо на лінії розмежування в умовах ведення бойових дій, за неперешкоджання незаконному переміщенню на тимчасово окуповану територію Донецької області валютних цінностей.

Після надання останньої частини неправомірної вигоди із загальної суми 71 тис грн співробітника СБУ та його спільника затримано. Під час обшуку в них вилучено 6,4 млн рублів Російської Федерації, що в еквіваленті становить близько 2 млн грн.

Викрили вказаних осіб працівники прокуратури спільно з територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Краматорську, та оперативним підрозділом внутрішньої безпеки СБУ за активної позиції військовослужбовців ЗСУ.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи, які можливо причетні до вчинення злочину. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру, застосування до них запобіжного заходу, відсторонення від посади та інших заходів забезпечення кримінального провадження.

Крім того, досліджуються обставини вчинення кримінального правопорушення у складі організованої групи, діяльність якої спрямована на фінансове та матеріальне забезпечення терористичної організації.

Джерело: Офіс генпрокурора

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close