Інфо поліції

Одеський підприємець налагодив виробництво військового обладнання для російської армії

Постачання до Росії здійснювалося під виглядом цивільної продукції, без відповідних дозволів Державної служби експортного контролю України

У рамках розпочатого кримінального провадження співробітники Служби безпеки України блокували на Одещині постачання до країни-агресора продукції військового призначення.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що приватний підприємець налагодив випуск обладнання, яке використовується ракетними військами та військово-космічними силами збройних сил РФ.

Постачання до Росії здійснювалося під виглядом цивільної продукції, без відповідних дозволів Державної служби експортного контролю України.

Відправлення надходили на адресу фірм, зареєстрованих в країні-агресорі, потім обладнання передавалося підприємствам військово-промислового комплексу РФ.

Співробітники СБ України затримали вантаж з військовою продукцією, запланований до експорту в РФ. Під час обшуків на підприємстві правоохоронці виявили документацію, яка підтверджує протиправні оборудки з країною-агресором.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button