Інфо поліції

Нідерланди видали США кіберзлочинця з України

Злочини, у яких обвинувачують Олексія Іванова, відбувалися з 2013 по 2018 роки, торкнувшись мільйонів користувачів інтернету.

Нідерланди екстрадували до Сполучених Штатів Америки громадянина України Олексія Іванова, обвинувачуваного у кіберзлочинах.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Злочини, у яких обвинувачують Іванова, відбувалися з 2013 по 2018 роки, торкнувшись мільйонів користувачів інтернету.

Обвинувальний акт було складено 3 грудня 2018 року, в ньому йдеться про те, що Іванов і його спільники створювали підставні компанії і фальшиві документи, щоб придбати онлайн-рекламу.

Іванова було затримано владою Голландії 19 листопада 2018 року, до США його екстрадували 2 травня. Він має постати перед федеральним судом у Ньюарку в штаті Нью-Джерсі. Відзначається, що хакер був затриманий без права виходу під заставу.

«Кіберзлочинці, які завдають шкоди людям у Сполучених Штатах і в усьому світі, не можуть покладатися на фальшиві особистості і міжнародні кордони, щоб уникнути правосуддя. Цей випадок і сьогоднішня екстрадиція демонструють, що Сполучені Штати і їхні міжнародні партнери знайдуть кібер-втікачів і змусять їх відповісти перед лицем правосуддя, незалежно від того, де вони вчиняють свої злочини», – підкреслив помічник генерального прокурора в окрузі Нью-Джерсі Брайан Бенчковські.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close