Інфо поліції

Недобудований оздоровчий комплекс в Києві повернули з приватної у державну власність

Київська місцева прокуратура № 2, відстоюючи інтереси держави та столичної громади, у судовому порядку витребувала з чужого незаконного володіння об’єкт нерухомості вартістю понад 80 млн гривень. Про це 1News повідомила прес-служба прокуратури.

У ході виконання представницької функції прокуратурою встановлено, що місцева громада у 1996 році надала приватному товариству земельну ділянку по вул. Світлій у Дарницькому районі столиці для будівництва лікувально-оздоровчого комплексу загального значення на 400 місць.

Проте, приватним товариством зобов’язання за угодою не виконано, лікувальний комплекс не добудовано, як наслідок вказану угоду розірвано в судовому порядку.

Однак, внаслідок низки рішень судів різних інстанцій об’єкт незавершеного будівництва лікувально-оздоровчого комплексу загальною площею 6388 кв. м, вартістю понад 80 млн. грн. опинився у приватній власності.

Враховуючи викладене, з метою захисту інтересів держави та громади місцева прокуратура звернулась до Дарницького райсуду м. Києва з позовом про витребування в державну власність вказаного об’єкту нерухомості  від теперішнього власника.

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 12.11.2019 позов прокуратури в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву задоволено у повному обсязі.

Останні новини

Back to top button