Інфо поліції

Нардепа від Радикальної партії затримали з фальшивими євро у Чехії

У Празі поліція затримала народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового. Про це повідомив у Facebook лідер партії Олег Ляшко, інформує 1NEWS.

Він написав, що нардепа затримали в аеропорту перед вильотом в Київ, коли той намагався заплатити фальшивими євро.

“Зі слів самого Андрія, з яким я щойно говорив, в аеропорту він купляв подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового «обміняли» в одному з київських обмінників. Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо «обмінник» зник. Ну а чеська поліція, я сподіваюся, негайно звільнить Лозового, який став жертвою обману валютних шахраїв”, – написав Ляшко.

В свою чергу сам Лозовий на своїй сторінці у Facebook повідомив, що дійсно був затриманий в аеропорту Праги, оскільки намагався купити подарунок для мами у duty free за фальшиві євро. “Був в Празі. Вертаючись, хотів купити в duty free подарунок мамі і виявилося, що гроші – фальшиві. Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва – мене затримали. Зняли з літака. як в кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там (коли шмонали – навіщось заглядали у вуха). але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки – став жертвою шахраїв, тому в провадженні чеської поліції я проходжу як потерпілий”, – написав нардеп та додав, що зрештою його звільнили.

Також Лозовий зазначив, що євро йому купував його помічник в Україні.

Нагадаємо, згідно з електронною декларацією, в Андрія Лозового є 150 000 євро готівкових коштів, 30 000 доларів і 700 000 гривень готівки.

Як повідомляло 1News у своєму матеріалі “Розкіш по-суддівськи: золота нерухомість спільника одіозних суддів Вищого господарського суду“, одним з помічників Андрія Лозового є колишній чоловік доньки Анатолія Осетинського, який в свою чергу працював заступником одіозного глави Вищого господарського суду України Віктора Татькова.

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. (коли шмонали – навіщось заглядали у вуха) Упевнений-дивились чи вимиті.А може намагалися там побачити де його мозги

Close