Інфо поліції

Начальника Головного управління протидії економічним правопорушенням ДФС України спіймали на хабарі в 100 000 доларів

Посадовець ДФС загалом вимагав 200 000 доларів від керівника фармпідприємства за повернення вилучених під час обшуку документів та закриття кримінального провадження

Співробітники ДБР атримано “на гарячому” під час отримання першої частини неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч доларів США виконувача обов’язків начальника Головного управління протидії економічним правопорушенням ДФС України Нєговелова Романа Олександровича.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними правоохоронців, посадовець ДФС вимагав 200 000 доларів від керівника фармпідприємства за повернення вилучених під час обшуку документів та закриття кримінального провадження.

Спецоперація з викриття та припинення протиправної діяльності здійснювалась під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора за оперативного супроводження Головного оперативного управління ДБР.

Відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Джерело: ДБР

Back to top button