Інфо поліції

НАБУ вручило підозру брату судді Вовка у недостовірному декларуванні

Це перша підозра у недостовірному декларуванні після відновлення відповідальності за вказаною статтею

Брату голови Окружного адмінсуду Києва Павлу Вовка – Юрію Зонтову вручили підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації.

Це перша підозра у недостовірному декларуванні після відновлення відповідальності за вказаною статтею, – інформує 1NEWS.

Зонтов, який є в минулому співробітник Служби зовнішньої розвідки, а також за сумісництвом адвокат, за версією слідства, є фактичним власником помешкання, де знайшли великі обсяги готівки. Йдеться про справу про хабар у 100 тисяч доларів для двох адвокатів, які обіцяли вирішити питання в судовому позові через скандального голову ОАСК Павла Вовка.

У цій справі Зонтов вже отримав підозру. Йдеться про підбурення на надання неправомірної вигоди суддям ОАСК.

Під час викриття “на гарячому” за місцем виявлення хабара знайшли ще антикваріат, документи на ім’я голови ОАСК та його близького родича. Там же вилучили понад 3,7 млн доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів, 230 тисяч грн і 100 шекелів (загалом понад 135 млн грн).

Нова ж підозра пов’язана із справою про хабар, оскільки помешкання в якому передавали кошти, за версією правоохоронців, належить саме брату голові ОАСК, як і кошти які там виявили. Проте ці відомості не вказані в його декларації за 2020 рік,

Джерело: НАБУ

Back to top button