Інфо поліції

НАБУ обшукало лікарні “Укрзалізниці” у 5 містах України

В НАБУ заявили, що обшуки здійснюються у межах розслідування за фактом "заволодіння службовими особами АТ "Укрзалізниця"

Слідчі Національного антикорупційного бюро проводять обшуки у приміщеннях клінічних лікарень на залізничному транспорті міст Києва, Харкова, Львова, Одеси та Дніпр.

Про це інформує 1NEWS.

В НАБУ заявили, що обшуки здійснюються у межах розслідування за фактом “заволодіння службовими особами АТ “Укрзалізниця” бюджетними коштами в особливо великих розмірах за Програмою медичних гарантій щодо надання медичних послуг “Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2″, у розмірі 59 933 926 гривень, отриманих від Національної служби здоров’я України”.

Що цьому передувало: Раніше у четвер стало відомо, що Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в лікарнях “Укрзалізниці” через справу про заволодіння грошима, виділеними на лікування пацієнтів з COVID-19.

Водночас в УЗ повідомили, що посадовці “Центру охорони здоров’я” АТ “Укрзалізниця” підозрюються у спробі, в період з вересня по грудень 2020 року, закупити послуги ПЛР-тестування за завищеними цінами.

Джерело: Українська правда

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button