Інфо поліції

На Житомирщині податківець підозрюється у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій

Досудове розслідування встановило, що посадовець із порушеннями видав підприємцям 77 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та його зберігання

Один із керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області підозрюється у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними спецслужби, радник податкової та митної справи 1 рангу брав на розгляд заяви місцевих підприємців із неповним “пакетом документів” для отримання ліцензії на право провадження господарських операцій із пальним. Комерсанти всупереч вимогам регуляторних актів не надавали сертифікати, які засвідчують прийняття в експлуатацію об’єктів реалізації та зберігання продукції.

Досудове розслідування встановило, що посадовець із порушеннями видав підприємцям 77 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та його зберігання. Через ймовірно корупційні дії чиновника загальному фонду місцевих бюджетів завдано збитки на більше ніж 700 тисяч гривень.

Під час обшуків у адміністративному приміщенні фіскальної служби співробітники СБ України вилучили ліцензійні справи та іншу документацію, які будуть долучені до матеріалів слідства.

Наразі одному з керівників управління оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close