Інфо поліції

На Запорізькій АЕС виявили фінансові махінації

Правоохоронці викрили факт привласнення грошей Запорізької атомної електростанції, інформує 1NEWS з посиланням на прес-центр СБУ.

“Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією у межах комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури в енергетичній сфері викрили факт привласнення грошей Запорізької атомної електростанції”, – йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалося, на початку 2017 року посадовці Запорізької АЕС уклали договір з приватною структурою на проведення капітального ремонту випробувального стенду. Цей стенд використовують для тестування обладнання реакторних відділень енергоблоків атомної станції із перевірки надійності роботи системи, зокрема стійкості ядерних реакторів до сейсмічної активності.

Крім того, деякі запчастини, які підлягали заміні у рамках угоди, фактично на станцію підрядником не поставлялись. Натомість посадовці атомної станції підтвердили виконання робіт у повному обсязі та перерахували комерсантам майже 14 мільйонів гривень.

“Розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство”, – зазначили у спецслужбі.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close