Інфо поліції

На Закарпатті затримали організатора схеми нелегальної міграції до країн Євросоюзу (ВІДЕО)

Для виготовлення підроблених документів чоловік разом зі своїми спільниками використовували прилад лазерного гравіювання

Співробітники відділу міграційної поліції Закарпаття, в результаті тривалої оперативної роботи, припинили незаконну діяльність групи зловмисників, які причетні до незаконного переправлення іноземних громадян через державний кордон України.

Про це інформує 1NEWS.

Спецоперація проводилася за силової підтримки бійців Роти поліції особливого призначення та КОРДу на вулиці Університетській в обласному центрі. На місці події правоохоронці затримали 36-річного організатора схеми нелегальної міграції.

Фігурант саме отримав від іноземних клієнтів плату в розмірі 5800 доларів США. За таку суму зловмисник виготовив замовникам внутрішні документи країн Європейського союзу та мав допомогти у перетині кордону в обхід офіційних пунктів пропуску.

Для виготовлення підроблених документів чоловік разом зі своїми спільниками використовували прилад лазерного гравіювання і коштували такі незаконні «послуги» 1800 євро з одного клієнта.

Правоохоронці провели в помешканні організатора та його можливих посібників санкціоновані судом обшуки. В результаті вилучено ряд електронних носіїв, ноутбуки, паспорти сумнівного походження та автомобіль. Всі речові докази відправлено на експертизу.

Джерело: Нацполіція

Back to top button