Інфо поліції

На Закарпатті затримали банду рекетирів (ВІДЕО)

Зловмисники «спеціалізувалися» на вимаганні неіснуючих боргів і частину коштів віддавали до так званого злодійського «общака»

На Закарпатті поліцейські викрили учасників злочинного угруповання, діяльність якого організував та контролював «смотрящий» за СІЗО.

Зловмисники «спеціалізувалися» на вимаганні неіснуючих боргів і частину коштів віддавали до так званого злодійського «общака», – інформує 1NEWS.

За даними слідства, організатор – так званий «смотрящий» за слідчим ізолятором, засуджений за розбій, який встановив та поширював свій злочинний вплив в установі.

Там він знайшов двох спільників, які мають зв’язки з кримінальним світом та які також були засуджені за розбій.

Звільнившись з місця позбавлення волі, вони під контролем «смотрящого» займалися вимаганням неіснуючих боргів з громадянин.

Також організатор залучив до протиправної діяльності місцевого кримінального «авторитета», який допомагав на волі. Частина коштів від протиправної діяльності «йшла» на поповнення так званого «злодійського общака».

Зловмисники з початку погрожували потерпілому розправою, а потім завдали йому тілесних ушкоджень. Сума коштів, що «вибивали», становила 2 000 доларів США.

За результатами проведених у спецустанові та за місцями проживання зловмисників обшуків вилучили: банківські картки, готівку, мобільні телефони, «чорнові» записи про збір коштів на так званий «общак» та інші речі, що підтверджують протиправну діяльність.

Крім цього, отримано інформацію, що «смотрящий» спільно з іншим кримінальним «авторитетом» провокували інших осіб вчиняти нові злочини, порушувати правила поведінки в СІЗО, координували отримані від протиправної діяльності кошти та призначали собі помічників.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button