Інфо поліції

На Закарпатті викрили канал нелегальної міграції іноземців до ЄС

Тоді двоє зловмисників, 27 та 30 років, жителі села Забрідь Ужгородського району, незаконно переправили 7 іноземців через «зелений кордон» на територію ЄС

Оперативники відділу міграційної поліції та слідчі поліції області розслідують справу щодо незаконної діяльності групи зловмисників, які причетні до переправи нелегальних мігрантів в країни Європейського Союзу.

Про це інформує 1News.

Правоохоронці зафіксували факт ще влітку цього року.

Тоді двоє зловмисників, 27 та 30 років, жителі села Забрідь Ужгородського району, незаконно переправили 7 іноземців через «зелений кордон» на територію ЄС, де в подальшому нелегалів затримали польські колеги та передали їх українським правоохоронцям.

Співробітники міграційної поліції провели оперативні заходи, щоб отримати докази причетності фігурантів до правопорушення, і за участю військовослужбовців прикордонної служби провели 9 санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваних та їхніх можливих спільників.

Слідчі дії проводилися на території Закарпатської та Львівської областей.

Серед вилученого – документи, що належать іноземним громадянам, автомобілі та мобільні телефони, які ймовірно використовувалися під час вчинення злочину.

Джерело: Нацполіція

Back to top button