Інфо поліції

На Закарпатті спіймали на хабарі чиновницю Державної міграційної служби

Чиновниця вимагала з місцевих жителів гроші поза встановленого тарифу за „прискорену“ процедуру одержання паспортів громадян України для виїзду за кордон

Заступник керівника відділу Головного управління Державної міграційної служби (ДМС) у Закарпатській області систематично отримувала хабарі.

Про це повідомляє 1NEWS.

Чиновниця вимагала з місцевих жителів гроші поза встановленого тарифу за „прискорену“ процедуру одержання паспортів громадян України для виїзду за кордон. За неправомірну вигоду фігурантка обіцяла людям сприяти оформленню документів у найкоротші терміни.

Для цього вона посилалась на нібито неможливість термінового виготовлення і видачі паспортів за встановленою процедурою. Оперативники спецслужби встановили, що за вісім відповідних документів чиновниця вимагала з громадян майже 15 тис. грн.

Зазначається, що жінку затримали на робочому місці під час отримання частини хабара. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Джерело: УНН

Back to top button