Інфо поліції

На Закарпатті чиновників Держземагенства звинувачують у земельних махінаціях

За такою схемою у приватну власність було передано 20 га земель державного підприємства вартістю понад 5,2 мільйона гривень

Працівники управління захисту економіки в Закарпатській області Національної поліції України встановили, що частина земельних ділянок на території Тячівського району були незаконно передані у приватну власність.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час слідства були встановлені особи, які організували злочинну схему і начебто отримали земельні ділянки та схему, за якою ці ділянки потрапили у приватні «руки».

Як з’ясували правоохоронці, до складу групи входили посадові та службові особи обласного управління Держземагенства (на даний час Держегеокадастр). А саме, начальник відділу управління в Тячівському районі, яка організувала злочинну схему та залучила до неї керівника управління у Тячівському районі, державного реєстратора та ще двох високопосадовців Головного управління Держземагенства у Закарпатській області.

Щоб приховати свою незаконну діяльність, підшуковували місцевих мешканців, які не використали своє право на безоплатне отримання земельних ділянок. Останні оформлювали на себе відповідні земельні ділянки та в подальшому відчужували земельні ділянки на користь третіх осіб.

За такою схемою у приватну власність було передано 20 га земель державного підприємства вартістю понад 5,2 мільйона гривень.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close