Інфо поліції

На Західній Україні перекрили канал незаконного переправлення мігрантів з Близького Сходу (ВІДЕО)

Встановлено, що зловмисники, дотримуючись правил конспірації, здійснювали супровід нелегальних мігрантів, винаймали для них тимчасове житло, забезпечували  їжею та надавали вказівки щодо перетину кордону, отримуючи за свої «послуги» 10 тисяч євро з кожного іноземця

Під час санкціонованих обшуків, які відбулися у Львівській і Тернопільській областях, правоохоронці виявили нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу та викрили організаторів їх незаконного переміщення територією України до країн Євросоюзу.

Про це повідомляє 1NEWS.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у Львові та Тернопільській області. В одній із квартир у центрі Львова були виявлені п’ятеро іноземців віком від 22 до 28 років, які перебували на території України незаконно. Встановлено, що четверо з них є громадянами Республіки Ірак, один – громадянин Держави Палестина. Усі вони прибули на територію України нелегально та мали намір потрапити на територію  Євросоюзу.

Також правоохоронці провели санкціоновані обшуки у місті Кременець Тернопільської області, де проживають особи, причетні до організації каналу нелегального переправлення нелегальних мігрантів через Україну – місцеві мешканці (чоловік та дві жінки) віком від 24 до 37 років.

.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button