Інфо поліції

На Яворівському полігоні з вогнепальним пораненням знайдено мертвим курсанта

Тіло курсанта одного з вищих військових навчальних закладів із вогнепальним пораненням у груди було знайдено на військовому полігоні у Яворівському районі Львівської області в середу, передає 1NEWS з посиланням на Військову службу правопорядку (ВСП) Збройних сил України.

“22 квітня 2020 року, близько 18.30, на військовому полігоні на Львівщині виявлено без ознак життя тіло курсанта одного з вищих військових навчальних закладів з вогнепальним пораненням у груди”, – йдеться в повідомленні ВСП.

Для з’ясування причин та обставин загибелі військовослужбовця на місце трагедії прибула група оперативного реагування Західного територіального управління ВСП. Також на місці події працюють слідчо-оперативна група Яворівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань (м. Львів) та співробітники військової прокуратури Львівського гарнізону.

Слідчий Територіального управління ДБР (м. Львів) вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про кримінальний злочин. Триває слідство.

 

 

 

 

 

Back to top button