Інфо поліції

На Волині зловили на хабарі заступницю начальника відділу Головного управління Нацполіції

За версією досудового розслідування, керівниця за грошову винагороду обіцяла зацікавленим особам вирішити питання щодо закриття кримінального провадження, його перекваліфікації, повернення вилученого або арештованого майна

Служба безпеки України викрила на хабарах заступницю начальника відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Оперативники спецслужби встановили, поліціянтка налагодила неправомірний механізм вимагання та отримання коштів від учасників кримінальних проваджень, – повідомляє 1NEWS.

За версією досудового розслідування, керівниця за грошову винагороду обіцяла зацікавленим особам вирішити питання щодо закриття кримінального провадження, його перекваліфікації, повернення вилученого або арештованого майна.

Правоохоронці затримали заступницю начальника відділу в приміщенні ГУ НП у Волинській області після одержання нею чергової частини хабара у розмірі 700 доларів США.

Раніше оперативники задокументували отримання зловмисницею першої частини хабара у розмірі 500 доларів США. Загалом вона вимагала 1500 доларів за повернення вилученого у ході кримінального провадження автомобіля.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close