Інфо поліції

На Волині викрили потужне підпільне виробництво цигарок (ФОТО й ВІДЕО)

Потужності підпільних цехів дозволяли щомісяця виробляти понад 1,5 мільйона пачок цигарок

Оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції викрили організаторів масштабного підпільного виробництва тютюнових виробів.

До організації причетні двоє громадян – мешканці Львівської та Волинської областей, – інформує 1NEWS.

На підставних осіб вони орендували приміщення, встановили промислове обладнання та налагодили повний технологічний цикл з виробництва цигарок – від переробки сировини до готової продукції для її подальшої реалізації кінцевому споживачеві.

Підпільні цехи знаходилися на території Турійського району Волинської області.

Також поліцейські встановили й місця зберігання готової продукції та матеріалів для її виготовлення.

Працювали цехи у закритому режимі. Забезпечувати їхнє безперебійне функціонування та збут продукції організаторам допомагали ще чотири особи. Для конспірації своєї незаконної діяльності зловмисники постійно змінювали номери телефонів.

Потужності підпільних цехів дозволяли щомісяця виробляти понад 1,5 мільйона пачок цигарок.

Використовуючи логотипи відомих тютюнових виробників, реалізовували продукцію через мережу роздрібної та оптової торгівлі на території Львівської та Волинської областей.

Правоохоронці вилучили спеціалізоване обладнання, 17 000 пачок цигарок, 474 ящики із фільтрами для цигарок, три тонни сировини тютюну, 5 000 марок акцизного податку України та інші речі для пакування та фасування продукції. Вартість вилученого майна, за попередніми підрахунками, становить 30 мільйонів гривень.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close