Інфо поліції

На Волині вчителька вдарила учня по обличчю

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова наголосила, що така поведінка педагогічного працівника суперечить вимогам законодавства

Поліція відкрила провадження через появу інформації про ляпас школяру від вчительки у Волинській області.

Про це повідомляє 1News.

Інформацію щодо конфлікту між вчителькою та школярем у селі Цміни Камінь-Каширського району поліцейські виявили під час моніторингу соцмереж, до правоохоронців з цього приводу ніхто не звертався.

На оприлюдненому відео видно, що педагог нанесла один удар в обличчя учню.

Поліцейські поспілкувалися із батьками школяра, вони категорично відмовляються від будь-яких обвинувачень та претензій ні до кого не мають.

Школяр тілесних ушкоджень не отримав і за медичною допомогою не звертався.

Однак, правоохоронці все ж відомості зареєстрували за ч. 2 ст. 126 Кримінального кодексу України.

Йдеться про умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що мають характер мордування.

Нині поліцейські допитують вчителів та учнів школи, аби з’ясувати усі обставини конфлікту.

Зазначається, що це нібито вже не перший випадок за участю цього педагога.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до засновника закладу освіти та місцевої поліції після повідомлення щодо порушення права учня однієї із шкіл Волинській області.

“На опублікованому в мережі Інтернет відео видно, як вчитель школи у селі Цміни Камінь-Каширського району сварить учня, а потім хапає його за вухо і б’є по обличчю. З метою вжиття заходів реагування, спрямованих на захист дитини від насилля, а також для недопущення порушень прав дітей на гідне ставлення та запобігання іншим подібним випадкам, мною скеровано запити до засновника закладу освіти та місцевого органу Національної поліції України”, — повідомила Денісова.

Зі слів омбудсмена, у своїх зверненнях вона наголосила, що така поведінка педагогічного працівника суперечить вимогам законодавства.

Вона також наголосилана додержанні положень Конвенції ООН про права дитини, якою передбачено, що жодна дитина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність.

Джерело: УНН

Back to top button