Інфо поліції

На Сумщині заблокували контрабанду російських товарів

Незаконно ввезена продукція сумнівної якості розповсюджувалась серед місцевих підприємців

Співробітники Служби безпеки України блокували у Сумській області контрабанду товарів на територію нашої держави з РФ та у зворотному напрямку.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що учасники угруповання, до складу якого входили декілька громадян Росії, налагодили незаконне переправлення через держкордон України отрутохімікатів, автозапчастин та продуктів харчування.

Як було зазначено під час брифінгу за участю керівництва Управління СБУ в Сумській області, для переправлення контрабанди поза встановленими пунктами пропуску зловмисники підшукували «провідників» серед мешканців прикордонних населених пунктів, зокрема з кримінального середовища. Також представники угруповання створили по обидві сторони кордону так звані перевалочні бази для відвантаження і тимчасового зберігання контрабандного товару.

Незаконно ввезена продукція сумнівної якості розповсюджувалась серед місцевих підприємців. Під час спецоперації правоохоронці зупинили у Краснопільському районі 9 вантажівок, на яких ділки протиправно перемістили з РФ до нашої країни продукцію на майже 11 мільйонів гривень. Також затримано одного з організаторів угруповання – громадянина Росії та кількох його поплічників – громадян України.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button