Інфо поліції

На Рівненщині жінка народила дитину посеред лісу

На Рівненщині жінка народила серед лісу. Це сталося 12 червня о 01:00. Породіллю віз до лікарні її знайомий, але вони заблукали. Прибулим медикам не залишалося нічого іншого, як прийняти дитину в машині. Про це повідомили в Facebook Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Мене попросили відвезти в пологове в Зарічному. Ми в селі Храпин. Дороги фактично немає. Я не доїду. У жінки почалися пологи – 37-й тиждень. Я не знаю що робити”, – розповів чоловік, який дзвонив.

Бригада “швидкої” негайно виїхала на виклик, але тут виникла інша складність – чоловік толком не міг пояснити, де знаходиться. Перейми посилювалися, а навколо – лише темний ліс.

Проїхавши майже 20 км по бездоріжжю, медики побачили автомобіль з вагітною. Але на момент приїзду родова діяльність вже почалася. Перенести жінку в “швидку” можливості не було, тому фельдшеру довелося приймати пологи прямо в машині.

Все закінчилося добре. На світ з’явився хлопчик вагою 3,1 кг. Із породіллею та дитиною все в порядку.

На Харківщині жінка народила дитину на узбіччі траси. Все відбувалося надто швидко й медики зрозуміли, що до пологового не встигнуть. Фельдшер не розгубився та вирішив приймати дитину в машині невідкладної допомоги. За кілька хвилин народилася здорова дівчинка.

Back to top button