Інфо поліції

На Полтавщині у нелегальних кар’єрах видобувають глину і пісок

У Полтавській області земля покрита нелегальними кар’єрами, в яких видобувають глину і пісок. Подекуди такі роботи прикривають будівництвом доріг, зокрема траси Київ-Харків. Одна з компаній-підрядників у будівництві цього об’єкта-турецька компанія ONUR. Вона часто потрапляє в новини про незаконний видобуток піску, але має підтримку місцевої влади, а саме голови Полтавської ОДА Олега Синьогубова, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

У лютому Синьогубов заявив журналістам видання “Полтавщина”, що збирається боротися з незаконними кар’єрами.

“Всю інформацію по нелегальних кар’єрах ми будемо перевіряти. Ми ставимо це питання на контроль. Наша мета і мета правоохоронців, щоб у 2020 році на Полтавщині пісок видобувався легально”, – заявляв тоді Синьогубов.

Однак ЗМІ повідомляють про можливі домовленості Синьогубова з компанією ONUR, в результаті яких він не просто закриває очі на незаконний видобуток, а й отримує за це неправомірну вигоду. За різними даними, мова йде про 20 грн за кожен квадратний метр або про щомісячні “внески” по 50 тис.доларів від компанії. Так чи інакше, основну вагу мають цифри, які можна мінусувати від державного бюджету: полтавські журналісти підрахували, що за останні роки ONUR нібито незаконно видобула з кар’єрів Полтавщини піску та глини на 1 млрд грн.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close