Інфо поліції

На Полтавщині шахраї продавали неіснуючі трактори

У Полтавській області шахраї продали неіснуючих тракторів на 2 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Прокуратура передала до суду обвинувальний акт за фактом шахрайських дій, вчинених організованою злочинною групою у складі 4 осіб, яка продавала громадянам неіснуючу сільськогосподарську техніку за заниженими цінами”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, організатором злочинної групи виявилась мешканка Харківської області, яка займалася підприємництвом, має вищу економічну освіту та досвід у сфері фінансового лізингу. Собі в компаньйони вона взяла власного чоловіка та двох мешканок Полтави з досвідом роботи в офісі та спілкування з клієнтами.

Зазначається, що спільники систематично розміщували у мережі “Інтернет” та друкованих засобах масової інформації оголошення про продаж мінітракторів за низькою ціною. Довірливі покупці підписували фіктивні договори начебто з фізичними особами й перераховували кошти на рахунки підконтрольних зловмисникам підприємств. Таким чином на гачок до шахраїв потрапило 45 громадян.

Обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Останні новини

Back to top button