Інфо поліції

На Полтавщині викрили конвертаційний центр з обігом у 70 млн грн

У Полтавській області працівники податкової міліції і прокуратури припинили незаконну діяльність конвертаційного центру з обігом понад 70 млн грн, інформує 1News з посиланням на управління ДФС у Полтавській області.

Група осіб надавала підприємствам реального сектору економіки послуги зі штучного формування податкового кредиту з ПДВ та витрат з податку на прибуток і незаконної конвертації безготівкових коштів у готівку.

«Для прикриття незаконної діяльності було створено кілька суб’єктів господарювання, на розрахункові рахунки яких підприємства перераховували безготівкові кошти за нібито поставку товарів, виконання робіт. Надалі ці кошти фігуранти отримували в банківських установах, після чого передавали замовникам, за винятком винагороди в сумі 10-12% від знятої суми», — сказано у повідомленні.

Загальний обсяг проконвертованих коштів по 2016-2017 роки становив понад 70 млн грн.

За результатами 14 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцем проживання фігурантів та в автомобілях вилучено оригінали та копії первинних фінансово-господарських документів, чорнові записи, мобільні телефони, оргтехніку, носії інформації, стартові пакети та 18 СІМ-карт операторів мобільного зв’язку, 12 банківських карток, 5 печаток фіктивних СГД, майже 28 тис. грн готівкою в національній і іноземній валюті, а також автотранспорт, який використовувався для перевезення грошових коштів.

 

 

 

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close