Інфо поліції

На підпільній нафтобазі виготовляли дизпаливо із російських мастильних матеріалів

Потім комерсанти реалізовували паливно-мастильні матеріали сільгосппідприємствам півдня України

У межах розпочатого кримінального провадження співробітники Служби безпеки України блокували механізм ухилення від сплати податків реалізаторами паливно-мастильних матеріалів у Миколаївській та Херсонській областях.

Оперативники спецслужби встановили, що низка комерційних структур протягом 2017-18 років налагодила нелегальне виробництво дизельного палива. У підпільній нафтобазі ділки змішували мастильні матеріали, ввезені з території РФ, з авіаційним паливом придбаним за готівку в Україні.

Потім комерсанти реалізовували паливно-мастильні матеріали сільгосппідприємствам півдня України. Розрахунки з аграріями здійснювалися за готівку, проте у податковій звітності відображалась псевдореалізація продукції у безготівковий спосіб.

Такий механізм дозволяв зловмисникам штучно формувати податковий кредит та мінімізувати сплату податків до держбюджету. Під час санкціонованих слідчих дій в офісних приміщеннях бізнесменів та на підпільній нафтобазі співробітники СБ України вилучили документацію щодо нелегального виготовлення дизпалива та причетності менеджменту підприємств до протиправного механізму із мінімізації податків.

Правоохоронці також виявили майже 3 мільйони гривень, отриманих від протиправної діяльності, та 380 кубічних метрів дизельного палива сумнівної якості вартістю понад 7 мільйонів гривень.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close