Інфо поліції

На Миколаївщині керівниця відділення “Укрпошти” привласнила 75 тисяч гривень

У Миколаївській області завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно керівниці структурного підрозділу Миколаївської дирекції АТ “Укрпошта”, яка привласнила гроші товариства на загальну суму 75 000 гривень, інформує 1NEWS.

У ході досудового розслідування співробітники прокуратури з’ясували, що посадова особа зловживала службовим становищем та вносила недостовірні відомості в офіційні документи.

У період з грудня 2018 року по лютий 2019 року жінка привласнила гроші, які призначались для виплати 65 жителям Казанківського району як частина субсидії за опалювальний період 2017-2018 років.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до суду.

Жінці інкримінують ч. 2, 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. Санкція статей передбачає від накладання штрафу до позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Суспільне Миколаїв готове надати право висловити свою позицію учасникам події. Для цього пропонуємо зв’язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

 

 

 

Back to top button