Інфо поліції

На Миколаївщині чиновники намагались передати в приватну власність дно Бузького лиману

Офіс Генерального прокурора у Верховному Суді довів незаконність перебування в користуванні суб’єкта господарювання частини донної поверхні Бузького лиману, яка належить до внутрішніх морських вод України. Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

Прокурори у суді довели, що у 2019 році Миколаївська обласна державна адміністрація, перевищуючи повноваження, передала суб’єкту господарювання в постійне користування земельну ділянку площею понад 1,6 га, яка є дном Бузького лиману. Також було змінено її цільове призначення із земель водного фонду на землі промисловості.

Реагуючи на ці порушення, прокуратура звернулася до суду для захисту водного об’єкту загальнодержавного значення. Не дивлячись на те, що  судові інстанції визнали незаконним та скасували розпорядження Миколаївської ОДА, підприємство оскаржило їх рішення до Верховного Суду.

Суд касаційної інстанції погодився з доводами Спеціалізованої екологічної прокуратури та залишив касаційну скаргу підприємства без задоволення, а рішення судів першої та апеляційної інстанцій – без змін.

Back to top button