Інфо поліції

На Миколаївщині 45-річний чоловік через ревнощі підпалив дружину

У селі Калинівка Снігурівського району на Миколаївщині 45-річний чоловік підпалив 36-річну дружину. Зробив це начебто через ревнощі. Подія сталася 11 жовтня близько 22.40, повідомили у відділі комунікації обласної поліції, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Подружжя вирішило поїхати у Снігурівку. Для цього потрібно було дістати бензину. За ним пішла жінка, проте довго була відсутня. Тому, коли повернулась, виник конфлікт. Під час сварки чоловік облив дружину тим бензином, який вона принесла, та підпалив”, – сказано в повідомленні.

Зрозумівши що накоїв, зловмисник загасив полум’я. Однак потерпіла зазнала серйозних опіків та була госпіталізована.

Зараз 36-річна жінка перебуває в лікарні. А із чоловіком проводяться першочергові слідчі дії. Подружжя має на вихованні трьох неповнолітніх дітей, найменшому з них 11 років.

Слідчі відкрили кримінальне провадження. Палієві загрожує до 8 років в’язниці.

У міській лікарні №5 Запоріжжя померла 22-річна Анастасія Ковальова. Її підпалив наречений 28-річний Віталій Чайковський. Анастасії зробили 2 операції. Зчистили обгорілі тканини, накрили рани свинячою шкірою. Під час другої серце зупинилося. Його запустили, жінку ввели у кому. Проте врятувати жінку не вдалося.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close