Інфо поліції

На Миколаївщині зловили на хабарі чиновника Держспоживслужби

За матеріалами внутрішньої безпеки військовою прокуратурою Південного регіону України було розпочато кримінальне провадження

Працівники Управління захисту економіки поліції в Миколаївській області виявили в діях очільника одного з управлінь Держспоживслужби адміністративне правопорушення, передбачене ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомляє 1NEWS.

Щоб уникнути складання відповідного протоколу та відповідальності, посадовець спробував домовитися з поліцією. Він пообіцяв начальникові відділу протидії корупції УЗЕ НПУ неправомірну вигоду.

Майор поліції відразу повідомив керівництво про пропозицію та рапортував до Миколаївського Управління ДВБ НПУ. За матеріалами внутрішньої безпеки військовою прокуратурою Південного регіону України було розпочато кримінальне провадження.

Зустрівшись з посадовцем поліції, чиновник передав йому конверт з грошима. На місці події хабародавця затримали працівники внутрішньої безпеки, захисту економіки, поліції Миколаївщини та військової прокуратури на підставі ст.208 КПК України.

Джерело: Нацполіція

Back to top button