Інфо поліції

На Львівщині затримали учасників небезпечної банди

Учасники угруповання також мають тісні зв’язки з транснаціональними злочинними групами

На Львівщині співробітники Служби безпеки України затримали учасників організованого угруповання, підозрюваних у причетності до низки резонансних злочинів у різних регіонах країни та за кордоном.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як встановлено слідством, до угруповання входять судимі за тяжкі та особливо тяжкі злочини представники місцевого криміналітету.

Діяльність осередку координує один із відомих в Україні “злодіїв у законі”. Учасники угруповання також мають тісні зв’язки з транснаціональними злочинними групами.

Зазначається, що двох активних учасників угруповання правоохоронці затримали у Дрогобичі відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання від комерсанта $2 тисяч – другої частини неіснуючого боргу.

У ході обшуків за місцями проживання учасників групи вилучено вогнепальну та холодну зброю, яку зловмисники імовірно застосовували під час злочинної діяльності.

Крім того, правоохоронці виявили велику кількість свідоцтв про смерть, документи сторонніх осіб на нерухомість, боргові розписки на сотні тисяч доларів, а також чорнові записи щодо оборудок із незаконним видобутком бурштину та майнінгову “ферму”.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close