Інфо поліції

На Львівщині затримали на хабарі посадовця “Нафтогазу України”

Він вимагав хабар за нестворення штучних перешкод у підключенні житлового будинку до електромереж та сприяння в стабільному постачанні електроенергії

Поліція Львівщини викрила посадовця філії «Новояворівські електромережі», управління якою здійснює ТОВ «Нафтогаз Тепло», на вимаганні хабаря за нестворення штучних перешкод у підключенні житлового будинку до електромереж та сприяння в стабільному постачанні електроенергії. Про це повідомляється у прес-релізі «Нафтогазу» та повідомленніі ДФС, повідомляє 1News.

За даними слідства, керівник філії одержав від директора одного з товариств Новояворівська, яке займається продажем нерухомості, неправомірну вигоду у розмірі 1 млн грн. За цю суму він обіцяв посприяти, аби новозбудований підприємством багатоквартирний будинок був приєднаний до електромереж якомога швидше, не чекаючи, коли буде збудована додаткова підстанція, до якої і мало бути підключення. Окрім цього, директор філії підрозділу НАК «Нафтогаз» обіцяв не відключати від електропостачання сусідній будинок тієї ж фірми, який уже зданий у експлуатацію, проте під’єднаний до електромережі з порушеннями правил.

Наразі його затримано у порядку ст. 208 КПК України одразу після передачі коштів, предмет неправомірної вигоди вилучено.

Заходи з викриття проводилися прокуратурою спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області, за матеріалами Управління Служби безпеки України в області.

«Справа буде передана до суду, який визначить наявність чи відсутність провини. Ця посадова особа була прийнята на роботу 8 квітня 2021 року. Наші співробітники будуть всіляко допомагати слідству. Ключовий елемент наших планів, – це системно зменшувати простір для корупції», – прокоментували подію у департаменті інтегрованих комунікацій НАКу.

Група «Нафтогаз» та компанія «Нафтогаз Тепло» співпрацюють з правоохоронцями та готові надати слідству всю необхідну інформацію та максимальне сприяння.

Back to top button